Agentura Somti

Vítáme Vás na stránce věnované Agentuře Somti! V rámci agentury se specializujeme na poskytování služeb v oblasti hlídání dětí, jejich rozvoje, vzdělávání a doučování. Dalšími oblastmi našeho zájmu jsou úklid a jiné práce v domácnosti, se kterými Vám rádi pomůžeme. Nezapomínáme ani na péči o Vaše domácí mazlíčky.

Naše chůvy i pomocnice v domácnosti jsou Vám plně k dispozici. Výhodou spolupráce s námi je profesionální přístup agentury, lidský přístup všech vyškolených pracovnic, garance zajištění služeb i v případě nemoci či Vašeho přání změny pracovnice. Samozřejmostí je pojištění Agentury pro případ odpovědnosti u velké pojišťovny v ČR.

Jsme Agentura se sídlem v Brně na Vinohradech a působíme po celém Brně i v Brně-venkov. Vždy se snažíme najít společnou cestu vedoucí k oboustranné spokojenosti. Využijte této možnosti a získejte volný čas spolu s řádným programem pro Vaše děti. Pomáháme Vám zorganizovat čas úsporně a dle Vašich představ.

Pečovatelky
V rámci našich služeb zprostředkováváme pečovatelky pro Vaše děti. Každý z našich zaměstnanců je pečlivě vyškolen a má doloženou praxi v oblasti péče o děti a hlídání.

Další z jistot, které poskytujeme je čistý trestní rejstřík každé z pečovatelek.

Hlídání dětí
Hlídání dětí probíhá na Vámi určeném místě v Brně a přilehlém okolí. Obvykle se provádí v místě, které dítě zná, tedy především v domácnosti. Dále je možné zvolit hlídání v některém z dětských koutků ve městě či na dětském hřišti. Vše záleží na domluvě a Vašich požadavcích.
Konkrétní pečovatelku společně vybere dle Vašich požadadvků a časových možností. Závěrečný výběr je vždy na Vás!

V případě nemoci pečovatelky či jiného důvodu, proč by se nemohla dostavit, Vás vždy budeme kontaktovat a zajistíme náhradní hlídání v souladu s Vaší původní poptávkou.

Úklid a pomocné práce
Úklidové služby poskytujeme individuálně s podmínkami dohodnutými na míru. Proto nás kontaktujte či zanechte zprávu a my Vás budeme kontaktovat.

Péče o domácí mazlíčky
Agentura Somti zajišťuje hlídání domácích mazlíčků a jejich venčení.Vše probíhá dle Vašich pokynů, neboť je Vy znáte nejlépe své miláčky. Hlídací služby jsou poskytovány přímo u Vás nebo v okolí Vašeho domova.

Doučování
Doučování probíhá u Vás doma, nemusíte tedy opouštět své známe prostředí! Zaměřujeme se nejen na vzdělávání nejmenší, ale také na doučování v látce středoškolské a vysokoškolské.Výuku lze spojit s hlídáním dětí či sjednat samostatně. Při doučování používáme odborných výukových materiálů spolu s materiály, které můžete dodat také Vy. I zde platí, že jen Vy víte, co se chcete naučit a jaký je Váš cíl! V případě zájmu je možno sjednat doučování v příjemném prostředí v centru Brna.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci!

Petr Sopuch - Agentura Somti
agentura-somti@email.cz

Tel.: (+420) 721 738 774
agentura-somti.webnode.cz

Facebook - Agentura Somti


Miniškolky.cz

Miniškolky i pro obce, církev a občany

01.04.2010 11:38
Možnost zakládat takzvané miniškolky určené pro menší počet dětí by neměli mít pouze zaměstnavatelé. Jejich zřizovateli by se podle ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV) mohly stát i jiné subjekty, například obce, soukromé osoby nebo třeba církve. Práce na částečný úvazek je zatím na českém...

—————

Investice do firemních školek

01.04.2010 11:37
V době finanční krize firmy velmi opatrně zvažují, kam budou směřovat svoje investice. Odborníci se shodují, že rozumné může být například zřizování firemních školek. Vznik a provoz firemních školek je zhruba o polovinu levnější než náklady vynaložené na hledání a vyškolení nových pracovníků....

—————

Miniškolky i otcovská dovolená jsou v nedohlednu

01.04.2010 11:33
Od 1. ledna 2010 měly začít platit nové podmínky pro zřizování firemních školek a miniškolek a měla být nastavena nová pravidla pro vzájemné rodičovské hlídání dětí. Návrh „prorodinného balíčku“ přinesli do Poslanecké sněmovny tehdejší místopředsedové ODS a KDU-ČSL Petr Nečas a Michaela Šojdrová....

—————


Hledáte zábavu pro Vaše děti ? Co takhle podívat se společně pohádky online ? Krteček, Tom a Jerry a další kreslené pohádky zdarma ke shlédnutí


Za podporu našich stránek děkujeme :


Doporučujeme : Oslava narozenin